Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 9 × 6 cm |
| Mini Type | Mini |
| Soleplates Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | DYD-Shuxian-150W-TD |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | Stainless Steel Baseplate |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | >Three Gears |
| Certification | CE |
| Type | Dry Iron |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150w |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.