Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 16 × 12 cm |
| Functions | Steam boost |
| Weight | Regular (1.3-1.5 kg) |
| Mini Type | Mini |
| Cord Length (m) | 1.5-1.9 m |
| Function | Burst of Steam, Vertical steam |
| Soleplates Material | Ceramic |
| Model Number | SF9084 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Coated Baseplate |
| Style | Wire Iron |
| Certification | CE |
| Type | Steam Iron |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 2200w |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.