Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Weight | Regular (1.3-1.5 kg) |
| Ironing Time (min) | Folding clothes dryer |
| Mini Type | Mini |
| Heat Up Time (min) | Folding clothes dryer |
| Continuous Steam (g / min) | Folding clothes dryer |
| Model Number | Folding clothes dryer |
| Certification | CE |
| Type | Travel Iron |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.