Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mini Type | Mini |
| Function | Coated Non-Stick Soleplate |
| Soleplates Material | aluminum |
| Model Number | DYD-SC-KDY-PI |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Titanium Alloy Baseplate |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | Three Gears |
| Certification | CE |
| Type | Travel Iron |
| Voltage (V) | 100V-240V |
| Power (W) | 80W-220W |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.