Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank | Less than 1L |
| Steam power | 120-149 g/min |
| Weight | Regular (1.3-1.5 kg) |
| Ironing Time (min) | 10 |
| Mini Type | Mini |
| Water Tank Capacity (ml) | 25ML |
| Heat Up Time (min) | 20-30S |
| Cord Length (m) | 1.5-1.9 m |
| Soleplates Material | Non-stick |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | AB+ceramics |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | Three Gears |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | Steam Iron |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 700W |
| Brand Name | LA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.