Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17.259 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 25 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 260V |
| Power (W) | 500w |
| Air Volume | 500m³/h |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.