Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| noise | Less than 40 |
| Power supply method | USB |
| Product specifications | Smart purification box |
| Product Category | air purifier |
| color | White, Black |
| control method | Touch |
| Filter type | Composite filter |
| Features | In addition to formaldehyde |
| Use environment | Car |
| working principle | Negative ion |
Instock
There are no reviews yet.