Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Ozone Generator |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 15w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | AQUAPURE |
| AQUAPURE Model | MO4-2406 |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Ozone Therapy Machine |
| Ozone Concentration | 1 – 107 mg/L adjustable with oxygen |
| Oxygen Flow | 1/32L/min —-1L/min |
| Application | Ozone therapy |
| Ozone Module | Corona Discharge Titanium electrode &quartz tube |
| Housing | Metal Painted in White |
| Accessories | Power plug, silicone tubing, 3 way connector, luer connectors |
| Product Dimension | 210*159*70 mm |
| G. Weight | 1.65 kg |
| Package Size | 30*21*16 cm |
Instock
There are no reviews yet.