Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 15 cm |
| Usage Condition | Household |
| Type | Ozone Generator |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | Ozocreme |
| Origin | Mainland China |
| Application | Body/arm/leg/face |
| Outer diameter | from 4.4 to 7.8cm |
| Product name | Ozone Cupping |
| Function | Disinfection |
| Height | from 4.5 to 6.5cm |
| Material | Plastic |
Instock
There are no reviews yet.