Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | nicotine |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | LonHomon |
| LONHOMON Model | ap078 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.