Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Formaldehyde Removal Rate | 99.99% |
| Benzene Removal Rate | 99.00% |
| Wind Speed | Standard |
| Power Supply | USB |
| Noise | ≤50dB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 10-20m³ |
| Coverage Area | 21-30㎡ |
| Power Source | USB |
| Usage Condition | Household |
| Anion Density | 1000000pcs/m³ |
| Certification | CE |
| Type | Germicidal UV Lamp |
| Installation | USB |
| Function | Formaldehyde Removing |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Use 1 | Home |
| Use 2 | Car |
| Use 3 | Kitchen |
| Use 4 | Bedroom |
| Use 5 | Poilet |
| Features 1 | UV Light Sterilization |
| Features 2 | Air Cleaner |
| Features 3 | Cleaning Formaldehy |
| Features 4 | Absorb Harmful Fumes |
| Features 5 | Absorb Poison |
| Features 6 | Formaldehyde Removal |
| Features 7 | Portable |
| Features 8 | Smoke Removal |
| Features 9 | suitable for evening use |
| Features 10 | Suitable for mothers and babies |
| Features 11 | Air Purifier |
| Size | 13.5cm * 13.5cm * 23.4cm |
| Features 12 | Replaceable filters |
Instock
There are no reviews yet.