Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Wind Speed | Standard |
| Power Supply | Alternating Current |
| Noise | ≤10dB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 10-20m³ |
| Coverage Area | 41-60㎡ |
| Power Source | A.C. Source |
| Usage Condition | Household |
| Anion Density | 4000000pcs/m³ |
| Certification | ce |
| Type | Negative Ion |
| Installation | Portable |
| Function | Sterilize |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | KKYYOO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.