Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Power Supply | USB |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Certification | ce |
| Type | Negative Ion |
| Installation | Portable |
| Function | Fragrant |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | 3life |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.