Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 48 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 50W |
| Air Volume | Above 400m³/h |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.