Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | NAMSTE |
| Origin | Mainland China |
| Advantages | Pure plant extract |
| Capacity | 5ml |
| Used for | Humidifier, aroma diffuser, fragrance |
| Fragrance selection | Hotel series, perfume series, floral series |
| Feature 1 | Soothe the mood |
| Feature 2 | Aromatherapy |
| Feature 3 | Improve the quality of life |
| Feature 4 | Eliminate odor |
| Feature 5 | Olfactory marketing |
Instock
There are no reviews yet.