Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coverage Area | 11-20㎡ |
| Anion Density | 2500000pcs/m³ |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | DADAWINDY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Air Purifier Parts |
| Input | AC 110V/220V |
| Life time | 40000 hours |
| Features | low ozone low noise long life |
| Suitable for | Home and Office Air Purifier |
| Name | Negative Ion Anion Generator |
| Feature | DIY PK Carbon Brush Head |
Instock
There are no reviews yet.