Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Wind Speed | Standard |
| Application | 3-8m³ |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Usage Condition | Household |
| Type | Multi Layer Filtration and Purification Technology |
| Installation | Portable |
| Function | Fragrant |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 6W(61W) |
| Air Volume | Below 50m³/h |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.