Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Formaldehyde Removal Rate | 96.20% |
| Benzene Removal Rate | 99.00% |
| Wind Speed | Standard, Standard |
| Dimension | 170*170*120mm, 170*170*120mm |
| Power Supply | Alternating Current |
| Noise | ≤45db |
| Style | Oxygen Bar |
| Application | 3-8m³ |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Capacity (CFM) | assistant purification |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Usage Condition | Commercial, Commercial |
| Anion Density | 1000000pcs/m³ |
| Certification | ce |
| Function | Oxygenation, Oxygenation |
| Voltage (V) | 220V, 110V/220V |
| Power (W) | 5w, 5w |
| Air Volume | 50m³/h, 50m³/h |
| Brand Name | DADAWINDY, CCAWJH |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Application area | <10㎡ |
Instock
There are no reviews yet.