Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 52 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wind Speed | High, Medium and Silent Wind Speed Regulation |
| Dimension | other |
| Power Supply | Alternating Current |
| Noise | ≤30DB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 10-20m³ |
| Capacity (CFM) | 100 |
| Power Source | A.C. Source |
| Usage Condition | Household |
| Certification | ce |
| Type | Activated Carbon |
| Installation | Portable |
| Function | Dusting |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 25W |
| Air Volume | 151-300m³/h |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.