Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Use | LIVING ROOM |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Farms, Construction works, Energy & Mining, Other |
| Condition | New |
| Type | Air Heater |
| Power Source | Diesel |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Weight | 20 KG |
| Voltage | 220V |
| Warranty | 2 years |
| Material | Stainless steel |
| Key Selling Points | Easy to Operate |
| Core Components | Motor |
Instock
There are no reviews yet.