Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 80w |
| Voltage (V) | 220V |
| Use | LIVING ROOM, Bathroom, Bedroom, Garden, Living Room |
| Brand Name | LISM, xiangfeng |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | A++ – E |
| Operating Language | EN |
| Specification | 2000WModel Number: LFT-FS02 |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | usb, Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Customized |
| Heating Element | PTC |
| Installation | Desktop, PORTABLE |
| Function | Overheat Protection, Tip-Over Protection |
| Infrared Heater Type | Bathroom Heater |
| Number of Bulbs | |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | XFQN-A01 |
Instock
There are no reviews yet.