Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 41 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 80w |
| Voltage (V) | 220V |
| Use | LIVING ROOM |
| Brand Name | LISM, CNDE |
| Origin | Mainland China |
| Purpose | for replace/repair |
| Condition | New |
| Year | Universal |
| Model | Universal, YJ-9KW |
| OE NO. | 10KW 12v, 10KW 24v |
| Car Fitment | Universal |
| Reference NO. | YJ-10kw |
| Size | 610*410*380 |
| Type | WATER HEATER |
| Warranty | 1Year |
| Place of Origin | China |
| Car Model | Truck Boat RVS |
| Car Make | Bus/Boats/Trucks |
| Voltage | 12V/24V |
| Product Name | Parking Water Heater |
| Quality | 100% Tested |
| MOQ | 1 Set |
| Weight | 10 |
| Packing | Neutral Packing |
| Fuel | Diesel |
| Delivery time | 3-7 Days |
Instock
There are no reviews yet.