Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 14 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 80w |
| Voltage (V) | 220V |
| Use | LIVING ROOM |
| Brand Name | LISM, Kingclima |
| Origin | Mainland China |
| OE NO. | OEM |
| Size | 420*140*140mm |
| Warranty | 1 Years |
| Place of Origin | Germany |
| Car Model | diesel truck |
| Type | diesel hydronic heater |
| VOLT | 12V/24V |
| Heating power | 1000w-5000w |
| Applicable altitude | ≤5 km |
| Fuel | diesel oil |
| Fuel consumption | 0.1-0.24H |
| Working temperature | -40C – +20C |
| GW | 9KG |
| Certification | ISO, CQC |
Instock
There are no reviews yet.