Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 33 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Power (W) | 5000W |
| Voltage (V) | 220V |
| Use | LIVING ROOM |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Car fuel heater |
| Package weight | 9KG |
| Packing size | 46.5cm*325cm*32 5cm |
| Voltage | 12V/24V/220V |
| Power | 5000W |
| product code | WL00018 |
Instock
There are no reviews yet.