Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 30 × 30 cm |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 120V |
| Use | LIVING ROOM |
| Brand Name | HAOYUNMA, Inno-living |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 5 years |
| After-sale Service | Online technical support, Free spare parts, Return and Replacement |
| Material | Metal, whole 304 # stainless steel |
| Size | 762 mm L x 193mm W x 168mm H |
| Application | Villa |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | ILFPSR-30 -202400223-002 |
| Usage | Indoor |
| Function | With Remote Control |
| Type | Ethanol Fireplaces |
| Installation Type | Insert |
| Burner Capacity | 7.5 liter |
| Guarantee | 5 years |
| Certification | CE |
| Electrical consumption | 50W |
| Area heated | 20-100 square meter |
| Voltage | 110V~240v |
| Flame adjustment | 4 flame sizes |
| Flame | 1100mm |
| Frequentie | 50HZ |
Instock
There are no reviews yet.