Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 86 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 9w |
| Voltage (V) | 12V |
| Use | BATHROOM |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.