Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 185 × 93 × 89 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 10w |
| Voltage (V) | 24V |
| Use | BATHROOM |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Warranty | 1.5 years |
| Weight (KG) | 1500 |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Type | Gas and Oil Burner |
Instock
There are no reviews yet.