Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 309 × 400 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 10w |
| Voltage (V) | 24V |
| Use | BATHROOM, commercial, industry, hotel |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, garage, Commercial |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Installation | Freestanding |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, Tip-Over Protection |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | NDH-16 |
| Output heat | 16kw |
| Rated power consumption | 80w |
| Fuel Consumption(L/H) | 1.27 |
| Fuel Tank Capacity | 50L |
| Heating area | 108-125cm2 |
Instock
There are no reviews yet.