Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Function | Overheat Protection |
| Installation | Portable |
| Power (W) | 5w |
| Voltage (V) | 12V |
| Use | Other |
| Brand Name | HNGCHOIGE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.