Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 26 cm |
| Model Number | TS-77 |
| Certification | CE |
| Function | kerosene heater |
| Installation | Freestanding |
| Power (W) | |
| Voltage (V) | |
| Use | family, office, outdoor |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| product name | kerosene heater |
| Product number | GL1327 |
| Fuel tank capacity | 6L |
| Output heat | 7800-8900 kcal / h |
| Fuel consumption | 0.24-.028L/h |
| Heating area | 12 square meters |
| Use range | family, office, outdoor |
| Net weight | about 5kg |
| Gross weight | about 5.5kg |
| Product size | 33*33*45cm |
Instock
There are no reviews yet.