Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Function | Overheat Protection |
| Installation | Portable |
| Power (W) | 5w |
| Voltage (V) | 12V |
| Use | BATHROOM |
| Brand Name | Free_on |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.