Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 50 cm |
| Certification | CE |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 110V |
| Use | LIVING ROOM |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 120V 60Hz(US), 220V 50Hz(EU) |
| Power | 1100W |
| Standard Wax Injection Line | 8.6L |
| Heating Mode | Electric Heating |
Instock
There are no reviews yet.