Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 18 × 27 cm |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Third Gear |
| Application | 11-20㎡ |
| Heating Element | PTC |
| Model Number | xqh1201zy |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Remote Controlled, Ventilation |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Freestanding |
| Power | 1200-2000W, 1800W |
| Use | BATHROOM, bedroom, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Timer | 0-6H |
Instock
There are no reviews yet.