Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Second Gear |
| Heating Element | heating wire |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, Remote Controlled, waterproof |
| Certification | ETL, CB, CE, CSA, EMC, EMF, GS, LFGB, RoHS, SASO, UL, UR |
| Installation | Portable |
| Power | <800W |
| Use | bedroom |
| Electric Heater Type | Mica Heater |
| Brand Name | cooskr |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.