Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | S003 |
| Certification | CE |
| Power | <800W |
| Use | bedroom |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | Swoson |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.