Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | lithium battery |
| Installation | Portable |
| Power | <800W |
| Use | BATHROOM, bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Mica Heater |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.