Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power | <800W |
| Use | BATHROOM |
| Electric Heater Type | Convector Heater |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item ID | PF38448 |
Instock
There are no reviews yet.