Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.738 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Second Gear |
| Application | <10㎡ |
| Heating Element | PTC |
| Model Number | 2N4NFS-Fang-800W-W |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.