Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 27 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Number of Speed Settings | Second Gear |
| Application | <10㎡ |
| Heating Element | heating wire |
| Model Number | Foot Warmer |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat |
| Certification | CE, RoHS |
| Installation | Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | bedroom, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Mica Heater |
| Brand Name | wsxtcun |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.