Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 110V |
| Number of Speed Settings | Second Gear |
| Application | 11-20㎡ |
| Heating Element | PTC |
| Model Number | 4JRQ-TingYinYue |
| Area Heated | ≥20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Use | LIVING ROOM, bedroom |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V/220V |
| power | 300W/600W for 110V;700W/1200W for 220V |
Instock
There are no reviews yet.