Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 30 × 37 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | >Fifth gear |
| Application | <10㎡ |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, waterproof |
| Certification | CE |
| Installation | Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | bedroom |
| Electric Heater Type | Tubular Heater |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.