Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.415 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Number of Speed Settings | Third Gear |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection |
| Certification | CE |
| Installation | Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Storage |
| Brand Name | raugee |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.