Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Application | 11-20㎡ |
| Model Number | USB Foot Warmer |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat |
| Certification | CE, RoHS |
| Installation | Portable |
| Use | BATHROOM, bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Storage |
| Brand Name | AFDEAL |
| Origin | Mainland China |
| Material: | small rabbit fur, super soft velvet |
| USB cable length: | 1.55M |
| Color: | gray |
| Feeling temperature: | around 45-55°C |
| Voltage: | 5V=2A |
| Power: | 10W |
| feature 1 | Warm heater for home |
| feature 2 | Foot heater |
| feature 3 | USB Electric Foot Warmer |
| feature 4 | USB Electric Hand Warmer |
| feature 5 | USB Heating Pad |
| feature 6 | dropshipping |
| feature 7 | Household appliances |
Instock
There are no reviews yet.