Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Application | 11-20㎡ |
| Heating Element | heating wire |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, Remote Controlled |
| Certification | CE, RoHS |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | BATHROOM, bedroom, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | MIJIA, Xiaomi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.