Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Third Gear |
| Application | <10㎡ |
| Heating Element | heating wire |
| Model Number | Electric Blanket 110V-240V |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, waterproof |
| Installation | Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Mica Heater |
| Brand Name | wsxtcun |
| Origin | Mainland China |
| Switch type | at random |
| Note 1 | There are many kinds of colors, we'll deliver the goods randomly |
| Note 2 | we may have new colors |
Instock
There are no reviews yet.