Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 50 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | None |
| Application | <10㎡ |
| Heating Element | water |
| Model Number | N4SNCD-Fang-ZN-W |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, Remote Controlled |
| Certification | CE |
| Power | <800W |
| Use | bedroom |
| Electric Heater Type | Water heating mattress |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.