Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 32 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Second Gear |
| Application | 11-20㎡ |
| Area Heated | ≥20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, Remote Controlled, Tip-Over Protection |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Freestanding |
| Power | 1200-2000W |
| Use | bedroom, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Mica Heater |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Timing selection | 0.5/1/1.5h |
| Remote control distance: | 9m |
Instock
There are no reviews yet.