Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | >Fifth gear |
| Application | <10㎡ |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, Remote Controlled |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | bedroom, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Aluminum Sheet Radiating |
| Brand Name | wsxtcun |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.