Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Certification | CE |
| Installation | Portable |
| Power | <800W |
| Use | bedroom |
| Electric Heater Type | Convector Heater |
| Brand Name | AFDEAL |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | USB Electric Heating Belt |
| Feature 1 | Hand Warmer Winter Heater Hot Compress |
| Feature 2 | Hot Compress Therapy Abdominal Waist Lumbar |
| Feature 3 | Abdominal Waist Lumbar Menstrual Uterus Warming Pad |
| Material | Crystal velvet |
| Rated power | 10W |
Instock
There are no reviews yet.