Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 16 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | >Fifth gear |
| Application | <10㎡ |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Ventilation, waterproof |
| Certification | CB, CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Mica Heater |
| Brand Name | Andy&RoseHome |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.